Novinky, Strana 7

Obnovení nabídky cvrčků
Období nedostatku cvrčků na trhu pomalu končí a tak i naše nabídka cvrčků banánových se po nadměrných výprodejích zase vrací k normálu. V současné době jsme vám schopni nabídnout mikrocvrčky do 0,5 cm a malé cvrčky (0,5 - 1 cm) zatím ještě v omezeném množství a velké cvrčky (1,5 - 2 cm) a subadulty s dospělci (2 - 3 cm) již bez omezení.
Děkujeme za vaši trpělivost,
vaše Broukarna.cz
Nedostatek cvrčků

Již několik týdnů je na trhu znát celoplošný nedostatek cvrčků všech druhů a velikostí, v jehož důsledku jsme i my vyprodali většinu našich cvrčků a navíc nám řádově stouply prodeje středních sarančat a dospělých švábů, které si zákazníci objednávají jako náhradu za chybějící cvrčky. Jedná se o mimořádný stav, který nám způsobil díry v nabízeném sortimentu a tak trochu narušil kontinuitu chovu, takže vám v současné chvíli nejsme schopni poskytnout výběr z úplného sortimentu, jak je u nás obvykle běžné. Za tento stav se omlouváme a pracujeme na tom, abychom naši nabídku vylepšili hned poté, jakmile se situace se cvrčky vrátí zpět k normálu.

Děkujeme za pochopení a přejeme hezké dny,

vaše Broukarna.cz

Distribuce zásilek v týdnu od 4. do 10. června

Vážení zákazníci,
v týdnu od 4. do 10. června se nacházejí dva státní svátky, a to v úterý a ve středu. V tyto dny pracovního volna nebude fungovat náš přepravce, Česká pošta, a proto i my musíme v uvedeném týdnu zastavit distribuci vašich zásilek. Poslední zásilky před tímto týdnem budeme distribuovat ve středu 29.6. (balíky do ruky a na poštu), resp. v pátek 1.7. (balíky EMS) a první zásilky po tomto týdnu začneme posílat v pondělí 11.7.
Pokud tedy v uvedeném období plánujete objednávku krmného hmyzu, přizpůsobte ji prosím uvedenému časovému plánu.
Děkujeme za pochopení a přejeme vám hezký začátek prázdninového času.
Vaše Broukarna.cz

Prodeje hmyzu do zahraničí

Zahájili jsme dodávky našeho krmného hmyzu i do zahraničí a naším prvním pokusem bylo doručení zásilky do Helsinek, hlavního města Finska. Zákazník z této země si objednal celkem sedm různých velikostí a objemových balení od tří druhů našeho hmyzu, včetně na přepravu choulostivých mikrocvrčků, a jak celá zásilka dopadla si můžete přečíst v zákazníkově hodnocení pod tímto odkazem https://www.facebook.com/broukarna.cz/notifications/?section=activity_feed&subsection=review&ref=notif&target_story=S%3A_I1363627156%3A10206416719561159%3A0

Nabídka sarančat stěhovavých

Dnes dáváme do prodeje většinu velikostí sarančat stěhovavých už i po stovkách kusů a naše nabídka je znovu téměř kompletní.
Hezký pátek i následující čarodějnicový víkend vám přeje

vaše Broukarna.cz

Obnovení prodejů sarančat

Po nadměrných zimních prodejích jsme znovu namnožili naše sarančata do uspokojivých počtů a tak tento týden obnovujeme jejich prodej. Zatím je možné objednávat je po desítkách kusů a zhruba od příštího týdne je dáme do nabídky i po stovkách kusů.

Děkujeme za vaši trpělivost a přejeme hezké jarní dny vám i vašim miláčkům...

Nedostatek sarančat

Dočasně pozastavujeme prodej sarančat všežravých, abychom si udrželi jejich počty na úrovni, ze které budeme moci opět namnožit chov. Obnovení prodeje sarančat všežravých ve všech velikostech plánujeme zhruba na začátek dubna.

Poslední týden výprodeje cvrčka banánového

Dosud neprodaný generační přebytek cvrčka banánového se převlékl do dospělosti, takže dočasný výprodej přebytků v chovu pokračuje už pouze ve velikosti subadulti a dospělci (2 - 3 cm). Cena jednoho litru cvrčka banánového v této velikostní kategorii je 260 Kč.

Výprodej přebytků cvrčka banánového

Dnešním dnem spouštíme časově omezený výprodej přebytků v chovu cvrčka banánového, akční cena výprodeje se týká velikostí velcí (1,5 - 2 cm) a dospělci (2 - 3 cm). Výprodej přebytků bude časově omezený pouze do vyprodání nadměrných zásob.

Mezery v sortimentu

Zřejmě jsme to trochu přehnali s reklamou, protože se nám sešlo objednávek o dost více, než jsme očekávali a jako důsledek teď máme mezery v nabízeném sortimentu. Zvyšujeme tedy naše chovatelské úsilí, omezujeme reklamu a pracujeme na tom, abychom nedostatky v naší nabídce napravili.