Vyřizování objednávek v období červencových svátků viz zde

Doporučení pro včasné doručování objednávek

V posledních dvou týdnech se začínají množit případy, kdy Česká pošta některé naše zásilky ("balíky do ruky" a "balíky na poštu") doručí až za tři nebo čtyři dny po odeslání, někdy dokonce i později, což v kombinaci s nízkými nočními teplotami přepravovanému živému hmyzu příliš nesvědčí. Důvodem natahovaní doručovacích lhůt je tradiční předvánoční nápor zásilek v síti České pošty a tento stav se až do vánoc bude nejspíš jen zhoršovat.
Doporučujeme proto všem našim zákazníkům dočasně volit u objednávek hmyzu způsob dopravy "balík EMS", který je sice o 36 Kč dražší, než standardní poštovné, ale můžete se spolehnout na to, že EMS zásilka k vám dorazí hned druhý den po odeslání a nakoupený hmyz bude v bezvadné kondici. Nově také nabídneme na našem e-shopu možnost objednat si k nakupovanému hmyzu výhřevné sáčky, které zajistí vhodnou teplotu uvnitř zásilky po dobu 40 hodin od odeslání zásilky.
Děkujeme za spolupráci a přejeme vám příjemný předvánoční čas.
Vaše Broukarna.cz

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení