POZOR, mrazivé noční teploty, je nutné objednávat výhřevné sáčky, viz zde

Doprava a platba

 

Logo Doprava  Doprava


 

Balíkovna

Cena dopravy: 69 Kč
Nejlevnější způsob, jak si nechat poslat živý hmyz.
Zásilky do Balíkovny odesíláme každý týden vždy v PO, ÚT a ST, abychom se s ohledem na doručovací lhůty vyhnuli možnosti, že zásilka s přepravovanými živočichy zůstane v poštovní přepravě přes víkend. Vaše zásilka bude připravena k vyzvednutí v Balíkovně obvykle v následující pracovní den po podání.
Zásilku si můžete vyzvednout v rozsáhlé síti Balíkoven s rychlým odbavením, najdete je na více než 4.600 výdejních míst nejen na České poště, ale také u jejích partnerů (aktuální seznam Balíkoven s mapou viz zde) a přepravovaným živočichům tím ušetříte půldenní stres při rozvozu zásilek adresátům v často přehřátém nebo naopak promrzlém poštovním autě.


Česká pošta - balík na poštu

Cena dopravy: 109 Kč
Nejšetrnější způsob, jak si nechat poslat živý hmyz.
Balíky na poštu odesíláme každý týden vždy v PO, ÚT a ST, abychom se s ohledem na doručovací lhůty vyhnuli možnosti, že balíček s přepravovanými živočichy zůstane v poštovní přepravě přes víkend. Vaše zásilka bude doručena obvykle v následující pracovní den po podání.
Zásilku si můžete nechat poslat na libovolnou poštu v ČR a přepravovaným živočichům tím ušetříte půldenní stres při rozvozu zásilek adresátům v často přehřátém nebo naopak promrzlém poštovním autě.


Česká pošta - balík do ruky

Cena dopravy: 109 Kč
Nejpohodlnější způsob, jak si nechat poslat živý hmyz.
Balíky do ruky odesíláme každý týden vždy v PO, ÚT a ST, abychom se s ohledem na doručovací lhůty vyhnuli možnosti, že balíček s přepravovanými živočichy zůstane v poštovní přepravě přes víkend. Vaše zásilka bude doručena obvykle v následující pracovní den po podání.
Zásilku si můžete nechat poslat na libovolnou adresu v ČR.


Česká pošta - balík do ruky (Expres)

Cena dopravy: 169 Kč
Nejrychlejší způsob, jak si nechat poslat živý hmyz.
Balíky do ruky (Expres) odesíláme každý pracovní den, tedy v PO, ÚT, ST, ČT a PÁ, s garantovaným časem doručení nejpozději do 14:00 hod následujícího dne po podání včetně soboty.
Zásilku si můžete nechat poslat na libovolnou adresu v ČR.


Osobní odběr
 

Cena dopravy: 0 Kč
Nejjednodušší způsob, jak získat živý krmný hmyz.
Osobní odběr je možný pouze na základě předchozí objednávky na našem eshopu, hmyz nelze nakoupit na základě výběru až na místě, jako v klasickém kamenném PET shopu.
Objednávky k osobním odběrům vydáváme v sídle firmy Ráby 62 ve ČT a PÁ, od 17:00 do 18:00 hod. Do poznámky u vaší objednávky uveďte, na který z těchto dnů požadujete osobní odběr připravit, jinak vám ho připravíme dle naší aktuální vytíženosti, vždy ale nejpozději do pátku daného týdne. V den osobního odběru dostanete ráno emailem zprávu, že se vaše objednávka na tento den připravuje a odpoledne SMS zprávu, že si můžete pro váš připravený hmyz přijet.

  

Logo Platba  Platba


 

Online platba kartou

Cena platby: 0 Kč
Nejrychlejší způsob, jak zaplatit vaši objednávku.
Platbu za objednané zboží můžete provést platební kartou přes zabezpečenou platební bránu GoPay, na kterou budete přesměrováni na konci objednávkového procesu.
Vaši platbu dostaneme na účet okamžitě po odeslání a můžeme začít připravovat vaši zásilku.


Online bankovní převod

Cena platby: 0 Kč
Nejpohodlnější způsob, jak zaplatit vaši objednávku.
Pokud máte účet u některé z velkých českých bank, můžete platbu za objednané zboží provést rychlým online bankovním převodem přes zabezpečenou platební bránu GoPay. Po dokončení objednávkového procesu budete přesměrováni do vašeho internetového bankovnictví, kde se vám po přihlášení zobrazí již vyplněný platební příkaz, který jedním kliknutím odešlete.
Vaši platbu dostaneme na účet okamžitě po odeslání a můžeme začít připravovat vaši zásilku.


Google Pay, Apple pay

Cena platby: 0 Kč
Nejmodernější způsob, jak zaplatit vaši objednávku.
Při placení objednávky předá Google nebo Apple údaje o vaší kartě zabezpečené platební bráně GoPay a ta platbu dokončí, aniž byste museli mít kartu u sebe a cokoliv z ní opisovat.
Vaši platbu dostaneme na účet okamžitě po odeslání a můžeme začít připravovat vaši zásilku.


Standardní bankovní převod

Cena platby: 0 Kč
Standardní způsob, jak zaplatit vaši objednávku.
Po dokončení objednávkového procesu vám systém zobrazí všechny potřebné platební údaje pro zadání běžného bankovního převodu, který můžete provést standardním způsobem ve vašem internetbankingu, smartbankingu apod. Rekapitulaci potřebných platebních údajů od nás dostanete navíc ještě v automatickém potvrzovacím mailu, který vám přijde obratem po odeslání objednávky.
Vaši platbu dostaneme na účet ve stejný, nebo následující pracovní den po odeslání a můžeme začít připravovat vaši zásilku.


Dobírka

Cena platby: 40 Kč
Konzervativní způsob, jak zaplatit vaši objednávku.
Platbu za objednané zboží můžete zaplatit v hotovosti poštovnímu doručovateli nebo na přepážce pošty při převzetí zásilky.
Vaši zásilku začínáme připravovat pro nejbližší odesílací termín po dokončení objednávky.


Platba v hotovosti

Cena platby: 0 Kč
Okamžitý způsob, jak zaplatit vaši objednávku.
Platbu za objednané zboží můžete zaplatit v hotovosti při osobním odběru vašeho balíčku v sídle firmy Ráby 62.

nahoru ⇑