Doprava a platba

 

Logo Doprava  Doprava


 

Balíkovna

Cena dopravy: 79 Kč
Nejlevnější způsob, jak si nechat poslat živý hmyz.
Zásilky do Balíkovny odesíláme každý týden vždy v PO, ÚT a ST, abychom se s ohledem na doručovací lhůty vyhnuli možnosti, že zásilka s přepravovanými živočichy zůstane v poštovní přepravě přes víkend. Vaše zásilka by měla být připravena k vyzvednutí v Balíkovně obvykle v následující pracovní den po podání.
Zásilku si můžete vyzvednout v rozsáhlé síti Balíkoven s rychlým odbavením, najdete je na stále se zvyšujícím počtu výdejních míst a boxů (aktuální seznam Balíkoven s mapou viz zde) a přepravovaným živočichům tím ušetříte půldenní stres při rozvozu zásilek adresátům v často přehřátém nebo naopak promrzlém poštovním autě. Pozor ale na výdejní boxy, podrobnosti najdete zde.


Česká pošta - balík na poštu

Cena dopravy: 109 Kč
Nejšetrnější způsob, jak si nechat poslat živý hmyz.
Balíky na poštu odesíláme každý týden vždy v PO, ÚT a ST, abychom se s ohledem na doručovací lhůty vyhnuli možnosti, že balíček s přepravovanými živočichy zůstane v poštovní přepravě přes víkend. Vaše zásilka by měla být doručena obvykle v následující pracovní den po podání.
Zásilku si můžete nechat poslat na libovolnou poštu v ČR a přepravovaným živočichům tím ušetříte půldenní stres při rozvozu zásilek adresátům v často přehřátém nebo naopak promrzlém poštovním autě.


Česká pošta - balík do ruky

Cena dopravy: 119 Kč
Nejpohodlnější způsob, jak si nechat poslat živý hmyz.
Balíky do ruky odesíláme každý týden vždy v PO, ÚT a ST, abychom se s ohledem na doručovací lhůty vyhnuli možnosti, že balíček s přepravovanými živočichy zůstane v poštovní přepravě přes víkend. Vaše zásilka by měla být doručena obvykle v následující pracovní den po podání.
Zásilku si můžete nechat poslat na libovolnou adresu v ČR.


Česká pošta - EMS

Cena dopravy: 179 Kč
Nejrychlejší způsob, jak si nechat poslat živý hmyz.
Balíky EMS odesíláme každý pracovní den, tedy v PO, ÚT, ST, ČT a PÁ, s garantovaným časem doručení nejpozději do 14:00 hod následujícího dne po podání včetně soboty. Objednávka s touto dopravou má u nás při vyřizování přednost před všemi ostatními a pokud si objednáte do 12:00 hod, vaši objednávku vám odešleme ještě v den objednání a následující den bude ve vašich rukách. 
Zásilku si můžete nechat poslat na libovolnou adresu v ČR.


Osobní odběr
 

Cena dopravy: 0 Kč
Nejjednodušší způsob, jak získat živý krmný hmyz.
Osobní odběr je možný pouze na základě předchozí objednávky na našem eshopu, hmyz nelze nakoupit na základě výběru přímo na místě, jako v klasickém kamenném PET shopu.
Objednávky k osobním odběrům vydáváme v sídle firmy Ráby 62 ve ČT a PÁ, od 17:00 do 18:00 hod. Do poznámky u vaší objednávky uveďte, na který z těchto dnů požadujete osobní odběr připravit, jinak vám ho připravíme dle naší aktuální vytíženosti, vždy ale nejpozději do pátku daného týdne. V den osobního odběru dostanete ráno emailem zprávu, že se vaše objednávka na tento den připravuje a odpoledne SMS zprávu, že si můžete pro váš připravený hmyz přijet.

  

Logo Platba  Platba


 

Bankovní převod

Cena platby: 0 Kč
Standardní způsob, jak zaplatit vaši objednávku.
Po dokončení objednávkového procesu vám systém zobrazí všechny potřebné platební údaje pro zadání běžného bankovního převodu včetně platebního QR kódu pro pohodlné načtení platby do vašeho smartbankingu. Všechny potřebné platební údaje včetně platebního QR kódu od nás dostanete také v automatickém potvrzovacím mailu, který vám přijde obratem po odeslání objednávky. Zde najdete videonávod, jak rychle a jednoduše zaplatit pomocí QR kódu.
Vaši platbu dostaneme na účet většinou okamžitě a můžeme začít připravovat vaši zásilku.


Dobírka

Cena platby: 49 Kč
Konzervativní způsob, jak zaplatit vaši objednávku.
Platbu za objednané zboží můžete zaplatit v hotovosti poštovnímu doručovateli nebo na přepážce pošty při převzetí zásilky.
Vaši zásilku začínáme připravovat pro nejbližší odesílací termín po dokončení objednávky.


Platba v hotovosti

Cena platby: 0 Kč
Okamžitý způsob, jak zaplatit vaši objednávku.
Platbu za objednané zboží můžete zaplatit v hotovosti při osobním odběru vašeho balíčku v sídle firmy Ráby 62.

nahoru ⇑