Vyřizování objednávek v období červencových svátků viz zde

Mimořádná opatření pro zasílání v mrazech

Vážení zákazníci,

v aktuálních silných mrazech se nám množí případy, kdy se v zásilkách doručeného hmyzu vyskytuje částečná nebo i úplná mortalita, a to zejména u objednávek cvrčků, kteří jsou na nízké teploty nejchoulostivější.

My sami se snažíme riziko mortality doručeného hmyzu omezit tím, že všechny zásilky nyní balíme do dvojitého zatepleného balení a vy za sebe můžete přispět k maximálnímu omezení tohoto rizika následujícími opatřeními:

  1. objednat do zásilky minimálně jeden výhřevný sáček, možné je ale přiobjednat i více výhřevných sáčků, čímž se zvýší šance na přežití přepravovaného hmyzu (více výhřevných sáčků je nutností u vícepoložkových objednávek, např. u čtyř zasílaných krabiček jsou potřeba dva sáčky, u šesti krabiček tři sáčky atd.)
  2. nechat si poslat „balík na poštu“, nikoliv „balík do ruky“, tím ušetříte zasílanému hmyzu půl dne rozvážení v poštovním autě, které samozřejmě není vytápěné a před každým domem má dlouho otevřené dveře do nákladového prostoru

Zároveň vás dopředu upozorňujeme, že ani výhřevný sáček nemusí v současných mimořádných mrazech zajistit doručení živého hmyzu. Rozhodujícím faktorem pro přežití zasílaného hmyzu je způsob, jakým s přepravovanou zásilkou zachází Česká pošta, zda nenechá balíček ležet delší dobu na mraze apod. Tyto podmínky přepravy nejsme schopni ovlivnit a tedy ani nést odpovědnost za stav doručeného hmyzu.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení