Vyřizování objednávek v období červencových svátků viz zde

Nakládání s vašimi osobními údaji a GDPR

V posledních týdnech a dnech jste jistě ani vy, naši zákazníci, neunikli masáži ze všech možných i nemožných stran ohledně nového fenoménu v ochraně vašich osobních údajů, nové revoluční legislativy EU známé pod zkratkou GDPR. Nechceme vás zatěžovat ani o kousek více, než je podle nové legislativy nutné a tak jediným krokem navíc, který byste měli nově udělat při objednávce zboží na našem e-shopu, je seznámit se s podmínkami ochrany osobních údajů. Při registraci do našeho e-shopu budeme nově potřebovat váš souhlas se zpracováním osobních údajů, který vyřídíte jedním kliknutím. Vaše osobní údaje budeme i nadále používat úplně stejným způsobem jako dosud, takže se nemusíte bát, že souhlasem s registrací v našem e-shopu spustíte vlnu reklamních mailů, telefonátů, SMS zpráv apod. A pokud byste chtěli detailně vědět, na co všechno vaše osobní údaje používáme, dočtete se to v podmínkách ochrany osobních údajů na našem e-shopu.

Vezměte také do úvahy, že jsme byli prvním českým e-shopem prodávajícím krmný hmyz, který už vloni zavedl HTTPS zabezpečení přes SSL certifikát, aniž by nás k tomu tehdy nutila jakákoliv legislativa a také díky tomu jsou u nás vaše osobní data ve výrazně vyšším bezpečí už od loňského roku. 

Přejeme vám hezké dny a těšíme se na další spolupráci s vámi, našimi milými zákazníky.

vaše Broukárna

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení