Jak nakupovat

Objednaný živý krmný hmyz odesíláme jako "Balík na poštu" nebo "Balík do ruky" vždy v pondělí, úterý a středu, nebo jako "Balík EMS" v každý všední den, abychom se s ohledem na doručovací lhůty vyhnuli možnosti, že balíček s objednanými živočichy zůstane na dodací poště přes víkend. Časová návaznost termínů objednávky, odeslání a doručení pro různé způsoby dopravy je přehledně uvedena v následující tabulce:

 Doručovací termíny 4

V případě zájmu je možný i osobní odběr objednaného zboží v sídle společnosti v Rábech, vždy po předchozí telefonické domluvě. Rádi bychom vás požádali, abyste osobní odběry směřovali raději do období od čtvrtka do neděle, aby nám vyřízení vaší objednávky nekolidovalo s vyřizováním zásilek odesílaných poštou, nicméně v případě vaší potřeby vyřídíme objednávku na osobní odběr v kterýkoliv den.

Ceny za jednotlivé způsoby dopravy a platby naleznete na stránce Doprava a platba.

Pro usnadnění opakovaných nákupů doporučujeme zákazníkům zaregistrovat se v našem e-shopu, aby nebylo nutné opakovaně zadávat své osobní údaje při každém nákupu. Nejjednodušším způsobem registrace je použití speciálních tlačítek pro přístup z vašeho účtu u Facebooku nebo Google na stránce Registrace. Registrovaní zákazníci mají zjednodušený objednávací proces a navíc si mohou přehledně zobrazit všechny své dřívější objednávky, prodejní doklady apod.

Přejeme vám příjemný nákup a doufáme, že se stanete našimi pravidelnými zákazníky. Budeme si toho vážit.