Vyřizování objednávek v období červencových svátků viz zde

Jak nakupovat

Objednaný živý krmný hmyz odesíláme jako "Balík na poštu" nebo "Balík do ruky" vždy v pondělí, úterý a středu, nebo jako "Balík EMS" v každý všední den, abychom se s ohledem na doručovací lhůty vyhnuli možnosti, že balíček s objednanými živočichy zůstane na dodací poště přes víkend. Časová návaznost termínů objednávky, odeslání a doručení pro různé způsoby dopravy je přehledně uvedena v následující tabulce:

 Doručovací termíny 4

V případě zájmu je možný i osobní odběr objednaného zboží v sídle společnosti v Rábech, vždy po předchozí telefonické domluvě. Rádi bychom vás požádali, abyste osobní odběry směřovali raději do období od čtvrtka do neděle, aby nám vyřízení vaší objednávky nekolidovalo s vyřizováním zásilek odesílaných poštou, nicméně v případě vaší potřeby vyřídíme objednávku na osobní odběr v kterýkoliv den.

Ceny za jednotlivé způsoby dopravy a platby naleznete na stránce Doprava a platba.

Pro usnadnění opakovaných nákupů doporučujeme zákazníkům zaregistrovat se v našem e-shopu, aby nebylo nutné opakovaně zadávat své osobní údaje při každém nákupu. Nejjednodušším způsobem registrace je použití speciálních tlačítek pro přístup z vašeho účtu u Facebooku nebo Google na stránce Registrace. Registrovaní zákazníci mají zjednodušený objednávací proces a navíc si mohou přehledně zobrazit všechny své dřívější objednávky, prodejní doklady apod.

Přejeme vám příjemný nákup a doufáme, že se stanete našimi pravidelnými zákazníky. Budeme si toho vážit.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení