Vysvětlení

Každý rok je to vždycky stejné - během desetidenního období vánočních a novoročních svátků se nám v Broukárně sejde tak velké množství objednávek, že nejsme schopni je zabalit a odeslat během prvního pracovního týdne v lednu, jak bychom správně měli. Navíc během tohoto prvního lednového týdne nám do objednávek z doby svátků přicházejí další v takovém množství, které by nám samo o sobě zabralo celý první pracovní týden, takže výsledkem tohoto sečteného závalu objednávkami je stav, který je frustrující pro nás i pro vás. Objednávky z období svátků odesíláme nejdříve, nicméně i tak jste vy zákazníci ve velké míře nespokojení, že to tak dlouho trvalo od objednání do doručení a když konečně přijde řada i na nové lednové objednávky, máme s jejich odesíláním už více než týdenní zpoždění kvůli těm objednávkám svátečním, takže ve výsledku nejsme schopni vaše zákaznické požadavky uspokojovat včas a tento stav trvá zpravidla až tak do 20. ledna, kdy se konečně dostáváme na plnění vašich objednávek v řádných termínech, jak jste na to u nás zvyklí.

Věřte, že tento pravidelný lednový stav, kdy nejsme schopni poskytovat naše služby v obvyklé kvalitě, je i pro nás velmi nepříjemný a dál už neakceptovatelný, a tak jsme se letos rozhodli ke změně. Po dobu vánočních a novoročních svátků, tj. od 23.12. do 31.12. tedy zastavujeme příjem objednávek a znovu ho zahájíme od 1.1.2023. Po dobu avizovaného zastavení příjmu objednávek nebude možné vybrat dopravu v košíku eshopu a tím nebude možné dokončit a odeslat objednávku. Tuto blokaci odstraníme hned 1. ledna, kdy začne být objednávkový proces našeho eshopu zase plně funkční.

Omlouváme se vám za tuto komplikaci, nicméně přistupujeme k ní proto, abychom vám byli schopni poskytovat plnou kvalitu našich služeb i v období prvních dvou třetin ledna, kdy se nám to v minulých letech opakovaně nedařilo.

Přejeme vám i vašim rodinám hezké a pohodové svátky, hodně zdraví, klidnou mysl a nezdolný optimismus i do toho dalšího roku. Ať se vám všem daří…

vaše Broukárna

4Home-Vanocni-venec-Poinsettia-32-cm