Vyřizování objednávek v období červencových svátků viz zde

Nedostatek sarančat stěhovavých

Na trhu živého krmného hmyzu lze v současné době pozorovat nedostatek sarančat stěhovavých a tento problém dolehl i na náš e-shop Broukarna.cz. Aktuální nízké výnosy chovu sarančat stěhovavých jsou do značné míry dány skutečností, že tento druh sarančat je hodně závislý na konzumaci čerstvých lipnicovitých travin a obilovin, kterých je v současném ročním období nedostatek a jen těžko se nahrazují nějakým ekvivalentem, jenž by sarančata ochotně přijímala. V současné době tedy udržujeme chov sarančat stěhovavých alespoň na základním stupni reprodukce a s jejich masivnější produkcí počítáme až s nástupem jarního období.

Uvedený problém se naštěstí netýká sarančat všežravých, jejichž přijímaný jídelníček je mnohem širší a nepodléhá tolik sezónním vlivům, takže jich máme v chovu trvalý dostatek ve všech velikostech a nabízíme je v pestré škále objemových balení.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení