Vyřizování objednávek v období červencových svátků viz zde

Novinky, Strana 9

Výprodej přebytků cvrčka banánového

Dnešním dnem spouštíme časově omezený výprodej přebytků v chovu cvrčka banánového, akční cena výprodeje se týká velikostí velcí (1,5 - 2 cm) a dospělci (2 - 3 cm). Výprodej přebytků bude časově omezený pouze do vyprodání nadměrných zásob.

Mezery v sortimentu

Zřejmě jsme to trochu přehnali s reklamou, protože se nám sešlo objednávek o dost více, než jsme očekávali a jako důsledek teď máme mezery v nabízeném sortimentu. Zvyšujeme tedy naše chovatelské úsilí, omezujeme reklamu a pracujeme na tom, abychom nedostatky v naší nabídce napravili.

Fanklub Broukarna.cz

Trochu legrace a zábavného počtení přinášíme našim zákazníkům a návštěvníkům právě v těchto dnech na facebookových stránkách Broukarna.cz. Navštivte tuto stránku fanklubu Broukarna.cz a zúčastněte se hlasování v zábavné fotosoutěži hmyzí krásy s názvem "HMiss 2016"!

Svět není jenom o obchodě a humor je přece kořením života...

Nedostatek sarančat stěhovavých

Na trhu živého krmného hmyzu lze v současné době pozorovat nedostatek sarančat stěhovavých a tento problém dolehl i na náš e-shop Broukarna.cz. Aktuální nízké výnosy chovu sarančat stěhovavých jsou do značné míry dány skutečností, že tento druh sarančat je hodně závislý na konzumaci čerstvých lipnicovitých travin a obilovin, kterých je v současném ročním období nedostatek a jen těžko se nahrazují nějakým ekvivalentem, jenž by sarančata ochotně přijímala. V současné době tedy udržujeme chov sarančat stěhovavých alespoň na základním stupni reprodukce a s jejich masivnější produkcí počítáme až s nástupem jarního období.

Uvedený problém se naštěstí netýká sarančat všežravých, jejichž přijímaný jídelníček je mnohem širší a nepodléhá tolik sezónním vlivům, takže jich máme v chovu trvalý dostatek ve všech velikostech a nabízíme je v pestré škále objemových balení.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení